KOTANOĞLU İNŞAAT | Kaliteyi Güvenle İnşaa Ediyoruz , Yıllardır…

Doğru Yerde, Kazandıran Projeler...

Kotanoğlu İNŞAAT olarak başladığımız ilk günden bu güne kadar hep doğru yerlerde doğru projeleri yapmayı hedefledik.Yaklaşık 10 yılda bir çok ayrı noktada bir çok nitelikli proje üreterek yeni sahiplerine teslim ettik.


Hizmetlerimiz

Müteahhitlik Hizmetleri

Müteahhitlik Hizmetleri

Konut Ve Her Türlü Gayrimenkul projelerinde hizmet veriyoruz

Sakarya Ve Kocaeli’de Bir Çok Konut ve Ticari Projeyi Eksiksiz tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kotanoğlu İNŞAAT olarak 10 yıla yakın süre içerisinde bir çok gayrimenkul projesini tamamlayarak yoluna devam etmektedir.

Sakarya Serdivan’da yoğunlaşan projelerimizde Sakarya Üniversitesi Bölgesinde Öğrenci Temalı bir çok projeyi tamamladık. Bu projelerde bir çok yatırımcımıza uzun yıllar boyu kazandıracak yatırım projeleri oluşturduk.

Yaptığımız işlerde Proje bazlı olarak Kat karşılığı , Nakit Alım veya Hasılat paylaşım modellerini kullanabiliyoruz.

Yaşayan Projeler;

Şirket olarak yaşayan projeler üretmeye dikkat ediyoruz.” Bir şeyi yapmaktan önemli bir şey varsa onu Korumaktır” Bu mantığı düstur alarak bir çok projemizde site sakinlerimiz ile birlikte satış sonrası hizmetler sunuyoruz.

Taahhüt İşleri

Taahhüt İşleri

Özel konut projeleriniz,İşyerleriniz ve Fabrika binaları için Proje ve Uygulama çözümleri sunuyoruz.

Bu tarz proje taleplerinde sizi dinliyoruz ve birlikte proje geliştiriyoruz.

Arsanız Var Eviniz yok mu ?

Gelin arsanıza ve hayallerinize uygun bir evi birlikte inşaa edelim.Bir çok konut projesine imza atan firmamızın iş geliştirme ve uygulama tecrübelerini sizin için uygulayalım. Uzun yıllar boyu sorunsuz kullanabileceğiniz huzurlu bir eviniz olsun.

Size Özel Projelerde İnşaat ve Ekip Desteği

Size ait projesi çizilmiş ve ruhsatı alınmış projeleriniz için kusursuz proje uygulama hizmeti sunuyoruz.

Proje Geliştirme

Proje Geliştirme

Proje geliştirme Süreci bir fikir ile başlar.

Fikriniz var,Sermayeniz var ancak nasıl olacak kısmı ile alakalı kafanızda netleşmeyen noktalar var ise Fikrinizi Projeye, Projeyi yaşam alanlarına dönüştürmek için biz varız.

Gayrimenkul Yönetimi ve Analizi

Gayrimenkul çok hızlı bir sektör, Özellikle son 10 yıldır ülkemizde Trend bölgeleri ve projeleri yakalayan herkes aldığı risk miktarına göre kazanımlar elde etti. Konut anlamında Ülkemizde ve bölgemizde talep fazlası ve arz eksikliği doğru veya yanlış olduğuna bakılmaksızın bir çok projenin doğru projeymiş gibi,doğru yerdeymiş gibi satılmasını sağladı. Ancak siz bölge,Arsa ve proje analizini yapan ve bu konuda size arkasında durabilecek söylemlerde bulunan firmaları tercih ediniz.

Diğer Hizmetlerimiz