fbpx
KOTANOĞLU

Doğru Yerde,

Kazandıran Projeler.

Kotanoğlu İNŞAAT olarak başladığımız ilk günden bu güne kadar hep doğru yerlerde doğru projeleri yapmayı hedefledik.Yaklaşık 10 yılda bir çok ayrı noktada bir çok nitelikli proje üreterek yeni sahiplerine teslim ettik.

2008 yılında Adapazarında ilk projemizi yaparken sahip olduğumuz heyecan ve enerji ,o günden sonra ürettiğimiz yüzlerce konut ve yüzlerce yeni ev sahibi edinmemize rağmen katlanarak arttı.

Serdivan Kampüs bölgesinde İlk büyük Apart yatırım projesini biz başlattık.100 daire 5 işyerinden oluşan STÜDYO PLUS projemiz Ülkemizin bir çok bölgesinden yatırımcıların dikkatini çekti.Bir Çok yatırımcıya yüksek kira getirisine sahip olacakları evlerini teslim ettik.Firmamız bölgede apart yatırımnda standartları yükselterek müşterilerine nitelikli projeler sunmaktadır.Sakarya Üniversitesine yakın konumda bir çok apart projesi tamamlayan firmamız apart yatırımının bölgedeki lider firması konumundadır.

Geçen Yıllar içerisinde KOTANOĞLU ,SAKARYA ve KOCAELİ de Markalı Projelere İmza atarken, Sektör harici yatırmları ile de dikkat çeken bir şirket konumuna gelmiştir.

İnşaa ettiğimiz Konut projelerinde Müşterilerimizin neleri isteyebileceklerini çok iyi biliyor ve bu istekler doğrultusunda kusursuz projeler üretmeye çalışıyoruz.

Bugün KOTANOĞLU olarak İnşaat harici yatırımlarımız arasında Serdivan'da 2012 yılından beri 1000 m2 kapalı alanda mülkiyeti ve işletmesi bize ait olan WELL LİFE SPA sağlıklı yaşam kulübü işletmesine sahibiz.

Yine Serdivan'da Mülkiyeti ve işletmesi bize ait olan "Şehrin En Yen,i ve En Konforlu Oteli" olarak 2021 Ekim ayından beri, 65 odası ve 150 Yatak kapasitesi ve 4 yıldızlı hizmet kalitesi ile misafirlerini ağırlayan LUXON HOTEL , Şehrin misafirhanesi olarak Kotanoğlu Kalitesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

.

Yine şu anda Serdivan'da, bir Kotanoğlu Markası olarak kurulan ve hizmet vermeye devam eden COMO GUSTO adı ile gerçek bir italyan restoranı olarak, geniş menüsü ve itina ile seçilmiş lezzetleri ile ülkede bilinen bir marka olmaya aday bir hizmet ve sistemde çalışıyoruz.

Kotanoğlu'nu ,Projelerimizi ,geniş hizmet alanlarımızı ve bizi yakından tanımanız için sizleri her zaman bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Bize Ulaşın