fbpx
KOTANOĞLU

Şeker Mahalle Projesi

Tamamlanan Projelerimiz

Proje Bilgileri

Şeker Mahalle de bölgenin değerini artıran 12 seçkin daire KOTANOĞLU İNŞAAT tarafından inşaa edilerek hayata geçirilen başarılı bir konut projesidir.

Daire Özellikleri

Dairelerimiz Konum itibarı ile çarşıya yürüme mesafesinde olup,Etrafındaki nezih yapılar ile sizler için ideal bir yaşam alanı oluşturmaya adaydır.

Standartları yükselttiğimiz Bu evlerde sizlere opsiyon bırakmayacak kadar yüksek donanım oluşturduk.Barbekü, Jakuzi, Duşakabin bunlardan sadece bir kaçı…

Kalabalık Apartman Görüntüsünüvde bitirdiğimiz bu projede bir blokta sadece 4 daire oluşu bina Koridorlarındaki aşırı yoğunluğu gidererek beraberinde sessizlik ve huzuru getirdi.

Sadece Daire Değil

Satın aldığınız Daire ile birlikte 40 m2 ye yakın Kapalı garajı da arabanızın Yaz-Kış ferah bir mekana kavuşmasını sağlayarak arabanızın ömrünü uzatacak,Aynı zamanda da garaj sizler için bir depo-hobi alanı vazifeside görecek.

Fransız Balkon Tasarımı ile ışığı daha fazla kullanarak ferah bir iç mekana kavuşacaksınız.

Soğuk ve sıcakla dost olacaksınız. Dış cephe de mantolama uygulaması ile yazın serin ,Kışın ise sıcacık bir eviniz olacak. Doğalgaz faturanız Asla Kabarmayacak.

Bahçeniz Emniyette .

Işıklandırılmış bahçe duvarı uygulamamız ile gece ve gündüz emniyetli ve peyzaj kurallarına uygun,göz zevklerini besleyen bir bahçeye sahip olacaksınız.

Bu Projemizde Satışlarımız Tamamlanmıştır.

Proje Konumu

Şantiye Görselleri

Bize Ulaşın