fbpx
KOTANOĞLU

Luxon Hotel Sakarya Açıldı.

20/12/2022

Luxon Hotel Sakarya Açıldı !

Şehrin Yeni Misafirhanesi,65 odası, 140 yatağı, modern dizayn edilen 2 toplantı salonu ve Gloria Jean’s Coffee’yi bünyesinde barındıran Luxon Hotel’in açılışına Sakarya protokolü büyük ilgi gösterdi.
Serdivan Kemalpaşa Mahallesi Kartepe Sokaktaki otelin açılışını; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ( SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve diğer misafirler gerçekleştirdi.
Kusursuz hizmet anlayışı ile Sakarya’nın ve bölgenin yeni gözdesi olan Luxon Hotel Sakarya; özel toplantılara, kahvaltı ve organizasyonlar ile birlikte düğün, nişan gibi etkinliklere de ev sahipliği yapmaya hazır. Luxon Hotel Sakarya bünyesinde faaliyete başlayan Gloria Jean’s Coffee de hem otel misafirlerine hem de tüm Sakaryalılara hizmet verecek. Her gün 08:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet veren Gloria Jean’s Coffee de en seçkin dünya kahveleri, en seçkin lezzetleri ile müşterilerini bekliyor.
 
Otel ortaklarından olan Kenan Kotan, “Bizi böyle bir günde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Çok uzun yıllardır iş hayatının içerisindeyiz. Karasu’da başlayıp Serdivan’da devam eden bir yolumuz oldu. Para kazandık, para kaybettik ama bugün geldiğimiz nokta da şunu görüyorum çok büyük dostluklar, arkadaşlıklar kazanmışız. Bugün gelenleri görünce çok onur duydum ve duygulandım. Allah hepinizden razı olsun. Otelimizi gezen arkadaşlardan aldığımız yorumlar bizleri çok mutlu etti. Otelimiz şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
Posted in Tüm Haberler
Bize Ulaşın